KARŞIYAKA TEKA SERVİSİ

Karşıyaka Teka Servisi 0850 302 34 34

Karşıyaka Teka Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Teka Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Karşıyaka her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Karşıyaka Teka Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Karşıyaka Teka Servisi Telefonu: 0850 302 34 34
✅ Karşıyaka Teka Televizyon Servisi ✅ Karşıyaka Teka Klima Servisi
✅ Karşıyaka Teka Beyaz Eşya Servisi ✅ Karşıyaka Teka Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Teka markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Karşıyaka Teka Servisi İzmir ili Karşıyaka İlçesinde Teka Klima Servisi, Teka Televizyon Servisi, Teka Beyaz Eşya Servisi ve Teka Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Karşıyaka bölgesinde Teka Servisi ihtiyacınız olması durumunda Karşıyaka Teka Servisi İletişim numarası 0850 302 34 34 dür. Bizlere ulaşarak Teka Servis talebinde bulunabilirsiniz.