BORNOVA TEKA SERVİSİ

Bornova Teka Servisi 0541 428 7828

Bornova Teka Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Teka Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Teka Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Teka Servisi Telefonu: 0541 428 7828
✅ Bornova Teka Televizyon Servisi ✅ Bornova Teka Klima Servisi
✅ Bornova Teka Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Teka Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Teka markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Teka Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Teka Klima Servisi, Teka Televizyon Servisi, Teka Beyaz Eşya Servisi ve Teka Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Teka Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Teka Servisi İletişim numarası 0541 428 7828 dür. Bizlere ulaşarak Teka Servis talebinde bulunabilirsiniz.