ALİAĞA TEKA SERVİSİ

Aliağa Teka Servisi 0850 302 34 34

Aliağa Teka Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Teka Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Aliağa her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Aliağa Teka Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Aliağa Teka Servisi Telefonu: 0850 302 34 34
✅ Aliağa Teka Televizyon Servisi ✅ Aliağa Teka Klima Servisi
✅ Aliağa Teka Beyaz Eşya Servisi ✅ Aliağa Teka Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Teka markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Aliağa Teka Servisi İzmir ili Aliağa İlçesinde Teka Klima Servisi, Teka Televizyon Servisi, Teka Beyaz Eşya Servisi ve Teka Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Aliağa bölgesinde Teka Servisi ihtiyacınız olması durumunda Aliağa Teka Servisi İletişim numarası 0850 302 34 34 dür. Bizlere ulaşarak Teka Servis talebinde bulunabilirsiniz.