ÇİĞLİ TEKA SERVİSİ

Çiğli Teka Servisi 0 532 261 01 05

Çiğli Teka Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Teka Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Çiğli her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Çiğli Teka Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Çiğli Teka Servisi Telefonu: 0 532 261 01 05
✅ Çiğli Teka Televizyon Servisi ✅ Çiğli Teka Klima Servisi
✅ Çiğli Teka Beyaz Eşya Servisi ✅ Çiğli Teka Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Teka markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Çiğli Teka Servisi İzmir ili Çiğli İlçesinde Teka Klima Servisi, Teka Televizyon Servisi, Teka Beyaz Eşya Servisi ve Teka Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Çiğli bölgesinde Teka Servisi ihtiyacınız olması durumunda Çiğli Teka Servisi İletişim numarası 0 532 261 01 05 dür. Bizlere ulaşarak Teka Servis talebinde bulunabilirsiniz.