BAYRAKLI TEKA SERVİSİ

Bayraklı Teka Servisi 0 532 261 01 05

Bayraklı Teka Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Teka Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bayraklı her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bayraklı Teka Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bayraklı Teka Servisi Telefonu: 0 532 261 01 05
✅ Bayraklı Teka Televizyon Servisi ✅ Bayraklı Teka Klima Servisi
✅ Bayraklı Teka Beyaz Eşya Servisi ✅ Bayraklı Teka Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Teka markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bayraklı Teka Servisi İzmir ili Bayraklı İlçesinde Teka Klima Servisi, Teka Televizyon Servisi, Teka Beyaz Eşya Servisi ve Teka Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bayraklı bölgesinde Teka Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bayraklı Teka Servisi İletişim numarası 0 532 261 01 05 dür. Bizlere ulaşarak Teka Servis talebinde bulunabilirsiniz.