ÇEŞME TEKA SERVİSİ

Çeşme Teka Servisi 0 532 261 01 05

Çeşme Teka Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Teka Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Çeşme her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Çeşme Teka Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Çeşme Teka Servisi Telefonu: 0 532 261 01 05
✅ Çeşme Teka Televizyon Servisi ✅ Çeşme Teka Klima Servisi
✅ Çeşme Teka Beyaz Eşya Servisi ✅ Çeşme Teka Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Teka markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Çeşme Teka Servisi İzmir ili Çeşme İlçesinde Teka Klima Servisi, Teka Televizyon Servisi, Teka Beyaz Eşya Servisi ve Teka Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Çeşme bölgesinde Teka Servisi ihtiyacınız olması durumunda Çeşme Teka Servisi İletişim numarası 0 532 261 01 05 dür. Bizlere ulaşarak Teka Servis talebinde bulunabilirsiniz.