BALÇOVA TEKA SERVİSİ

Balçova Teka Servisi 0850 302 34 34

Balçova Teka Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Teka Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Balçova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Balçova Teka Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Balçova Teka Servisi Telefonu: 0850 302 34 34
✅ Balçova Teka Televizyon Servisi ✅ Balçova Teka Klima Servisi
✅ Balçova Teka Beyaz Eşya Servisi ✅ Balçova Teka Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Teka markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Balçova Teka Servisi İzmir ili Balçova İlçesinde Teka Klima Servisi, Teka Televizyon Servisi, Teka Beyaz Eşya Servisi ve Teka Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Balçova bölgesinde Teka Servisi ihtiyacınız olması durumunda Balçova Teka Servisi İletişim numarası 0850 302 34 34 dür. Bizlere ulaşarak Teka Servis talebinde bulunabilirsiniz.